Serwis pomp zatapialnych

serwis-pomp-zatapialnych

Świadczymy usługi w zakresie serwisu pomp zatapialnych wszystkich marek znajdujących się w naszej dystrybucji. Będąc autoryzowanym dystrybutorem, możemy zagwarantować przystępne, konkurencyjne ceny części i serwisowania poszczególnych pomp, jak również wykazać się odpowiednim doświadczeniem w pracach serwisowych.

W ofercie usług znajduje się zarówno serwis pomp zatapialnych typowo odwodnieniowych, jak i pomp szlamowych, oraz ściekowych. Posiadamy dostęp do wszystkich oryginalnych części zamiennych serwisowanych przez nas pomp. Są to przede wszystkim: przekaźniki, dyfuzory, wirniki, łożyska , obudowy, uszczelnienia mechaniczne, komplety uszczelek, komplety naprawcze, kable, moduły, styczniki oraz najważniejsze części silników spalinowych stosowanych w pompach.

Przed przystąpieniem do prac remontowych, zalecane jest przekazanie informacji, na temat danej pompy, nieprawidłowych objawów funkcjonowania. Przy wstępnych wycenach i doborze części zamiennych zalecane jest podanie informacji z tabliczki znamionowej (jeśli to oczywiście możliwe). W przypadku części pomp, użytkownicy posiadają oryginalne spisy części, co ułatwia określenie tych właściwych dla konkretnego egzemplarza.

Oferujemy m.in:

  •  serwis pomp zatapialnych Flygt – jako że jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem pomp Flygt, zapewniamy wszystkie oryginalne do nich części zamienne, oraz zapewniamy prawidłowe przeprowadzenie ich serwisowania.  Zapewniamy także dostawy części zamiennych do wszystkim modeli pomp Flygt, zarówno odwodnieniowych (popularnych typy Bibo, czy Ready) jak i ściekowych.
  •  serwis pomp Grindex – będąc autoryzowanym przedstawicielem firmy Grindex, posiadamy dostęp do niezbędnych oryginalnych części i wiedzy w zakresie serwisowania pomp Grindex. Jesteśmy w stanie zapewnić wyjątkowo dogodny poziom cen zarówno w przypadku kompleksowego serwisu, jak i dostarczania części zamiennych. Realizujemy usługi serwisowe dla szerokiego zakresu modeli Grindex np. Mini, Micro, Macro, Solid, Major, Master, Minex, Minette, Matador, Maxi, Magnum, Mega, Grindex Sandy, Senior, Solid. Jesteśmy w stanie także wycenić wstępnie naprawę na podstawie opisu problemó, wtedy w celu wstępnego oszacowania kosztów, potrzebujemy możliwie dokładnych informacji o modelu i numerze seryjnym, dzięki czemu będziemy mogli dokładnie dopasować odpowiednie części zamienne do danego typu pompy.
  •  serwis i części zamienne pomp Afec, Mody Pumps, Evak, Tsurumi

W przypadku wcześniejszego kontaktu, oraz ustalenia odpowiednich szczegółów,jesteśmy w stanie zapewnić na czas usuwania awarii, wynajem pomp zastępczych, po preferencyjnych wręcz cenach (rabat rzędu 50%) lub w szczególnych przypadkach bez opłat.