Pompy zatapialne TSURUMI

tsurumi-pump-logoPompy zatapialne TSURUMI

Japońska firma TSURUMI produkuje pompy od 1924 roku. Jest jednym z najbardziej doświadczonych producentów pomp na świecie, a Fabryka w Kioto jest najnowocześniejszą fabryką pomp zatapialnych.
Najwyższej jakości materiały umożliwiają TSURUMI wytwarzanie pomp zatapialnych/zanurzeniowych, które przewyższają trwałością inne pompy oferowane obecnie na rynku.

Cechy i zalety techniczne:

Podwójne uszczelnienia mechaniczne z węglika krzemu umieszczone wewnątrz komory olejowej.

Otwory odciążające uszczelnia przewidziane w pompach na ciśnienia max przekraczające 30m.

  • Uszczelniające pierścienie wargowe lub V-ringi umieszczone między medium pompowanym, a dolnym uszczelnieniem stanowią dodatkową ochronę przed cząstkami ścierającymi
  • Podnośnik oleju (rozwiązanie opatentowane) jest standardem dla wszystkich pomp o mocy 0,4 kW i większych. Zapewnia skuteczne smarowanie uszczelnienia górnego przy ilościach oleju mniejszych od normalnej, aż do 1/3 poziomu w komorze olejowej. Wywołuje cyrkulację oleju i ułatwia odprowadzanie ciepła.
  • Zawór odpowietrzający zapobiega powstawaniu pęcherzy powietrza. Standard w pompach z bocznym wypływem.
  • Zabezpieczenia termiczne w obwodzie lub miniaturowe zabezpieczenia termiczne. Zabezpieczenia termiczne są instalowane na każdym przewodzie fazowym w pompach trójfazowych i na przewodzie pierwotnym w jednofazowych.
  • Zabezpieczają silnik przed uszkodzeniem z powodu przegrzania, wypadnięcia fazy i asymetrii faz.
  • Dławnica kabla z osłoną przejmującą wydłużenia cieplne i elementem zapobiegającym przenikaniu wody między przewodami.

Pompy TSURUMI seria KTV

Lekkie pompy aluminiowe, również z czujnikiem poziomu KTVE ( elektroda sterująca pompą w razie braku zanurzenia). Wysokiej jakości materiały, maksymalna trwałość przy małym ciężarze. Zastosowanie głównie w budownictwie, ale także w domach mieszkalnych.

 tsurumi-ktv_mini

 

Pompy TSURUMI seria KTZ

 Żeliwne pompy wszechstronnego zastosowania. Pompy do odwodnień przeznaczone dla budownictwa, szczególnie tam gdzie jest potrzeba głębokiego zanurzenia pompy. Wysokiej jakości pompa do odwodnień !

 tsurumi-ktz_mini

 

Pompy TSURUMI seria HS

TSURUMI HS, lekkie profesjonalne pompy odwodnieniowe

tsurumi-hs-foto

Pompy TSURUMI LB

TSURUMI LB, to małe i solidne pompy zatapialne wszechstronnego zastosowania

tsurumi-lb-foto