pompy ITT FLYGT Ready

Pompy zatapialne FLYGT READY

ready

Wytrzymałe, pełne mocy, łatwe w użyciu oraz konserwacji. W każdej niespodziewanej awaryjnej sytuacji, te przenośne,wytrzymałe pompy są gotowe do akcji.

Zdolność pompowania nigdy nie ważyła tak niewiele i nie była tak ekonomiczna. Pompy ITT Flygt serii Ready to potężne rozwiązanie przenośne.

Odporne na czynniki zewnątrzne pompy serii Ready bez trudu poradzą sobie z agresywnymi cieczami zmieszanymi z piaskiem i żwirem. Ważące od 10 do 15 kg pompy serii Ready są idealne wszędzie tam, gdzie małe a mocne po prostu ma sens. Dokądkolwiek się udajesz, niech towarzyszy Ci choć odrobina zaufania.

Zastosowanie

Plac budowy

Osuszanie miejscowe, sprzątanie – pompy serii Ready od razu biorą się do pracy na dowolnym placu budowy. Te wysokiej jakości pompy o niewielkich rozmiarach z łatwością usuwają wodę.

Zastosowania przemysłowe

Do tłoczenia wody zanieczyszczonej oraz wody zawierającą żwir i gruz w różnorodnych obiektach przemysłowych. Idealna jako pompa będąca w gotowości, wykorzystywana w awaryjnych sytuacjach w obiektach przemysłowych.

Sektor komunalny

Doskonała pompa na wyposażeniu samochodów służb publicznych, ratowniczych i pożarnictwa. Znakomicie nadaje się do osuszania w stanie zagrożenia dróg dojazdowych, studzienek przewodów i zalanych piwnic.